Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM
Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM
Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM
Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM
Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM

Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM (RHB1702)

Marka : Q BEBEK
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
₺5,86 'den başlayan taksitlerle

 

 

Q BEBEK EŞLEŞTİR VE İLİŞKİLENDİR SETİM

 


 

 

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.


Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

 

 

 

Q BEBEK EŞLEŞTİR & İLİŞKİLENDİR SETİM KULLANIM

 

 

 

 

Q Bebek Eşleştir & İlişkilendir Setim  24 ay ve üzeri bebek ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.


Setimizde 12 ana kart ve 48 obje kartı olmak üzere 60 kart vardır.


Her ana karta ait 4 obje kartı vardır.


Tüm grafik resimler bebeğinizin dikkatini çekecek renklerde sevimli hayvanlardan oluşmuştur.


Oyunumuzu en az 2 oyuncu en fazla 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz.


Setimizde her ana kartta bir anne hayvan ve bu anneye ait yavrusu, yemeği ve evine ait resimler vardır. Kartlarda bulunan hayvanlar ile ilgili de konuşarak bebek ve çocukların hayvanın , yavrusu, evi ve yemeği ya da yaşadığı yer ile ilgili detaylı bir bilgi sahibi olması sağlanır.


Sırasıyla her oyuncu birer ana kart seçer. Ana kartlara ait objeler resimler kapalı olacak şekilde karıştırılır ve oyuncu içlerinden bir kart seçer. Seçilen kart elinde bulunan ana karttaki anne hayvan ise obje kartı ana karttaki yerine koyularak devam edilir. Çekilen kart oyuncunun elindeki ana karttaki hayvan ile ilişkili değilse kapalı olarak diğer kartların içine koyulur ve sıra diğer oyuncuya geçer. Öncelikli olarak tüm oyuncular ana karttaki anne hayvan ile obje kartlarındaki anne hayvanın eşleştirmesini sağlar. Sonra objeler tamamlanır.


Ana kartındaki 4 objeyi ilk tamamlayan kişi oyunu kazanır.


Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.Q Bebek Eşleştir & İlişkilendir Setim  ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.