GİZLİLİK ve KULLANIM ŞARTLARI

 


Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
Lütfen  www.rehabilitasyonkitaplari.com’u  kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.
Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.rehabilitasyonkitaplari.com sitesini  kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Güneş Yayıncılık (rehabilitasyonkitaplari.com) aşağıda  belirtilen genel ve özel koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.rehabilitasyonkitaplari.com'u ziyaret  ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.
 
 1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları
www.rehabilitasyonkitaplari.com herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe ücretsizdir.
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kişinin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
 
1. a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 
1. b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
 
1. c. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 
 
2. İçerik Kullanımı
 
2. a. www.rehabilitasyonkitaplari.com sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. www.rehabilitasyonkitaplari.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya www.rehabilitasyonkitaplari.com'un  izni olmadan link vermek yasaktır.
 
2. b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı www.rehabilitasyonkitaplari.com'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
2. c. www.rehabilitasyonkitaplari.com her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.
 
3. Sorumluluklar
 
3. a. www.rehabilitasyonkitaplari.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile saklanmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.
 
3. b. Kişiler www.rehabilitasyonkitaplari.comsitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.rehabilitasyonkitaplari.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kişilere aittir.
 
3. c. Kişiler, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin  www.rehabilitasyonkitaplari.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 
3. d www.rehabilitasyonkitaplari.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve www.rehabilitasyonkitaplari.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden www.rehabilitasyonkitaplari.com sorumlu tutulamaz.
 
3. e. Siteyi kullananların birbirleri ve  üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.
 
3. f. Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
 
3. g. Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.
 
4. a. www.rehabilitasyonkitaplari.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. www.rehabilitasyonkitaplari.com'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. www.rehabilitasyonkitaplari.com yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile  bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, www.rehabilitasyonkitaplari.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve www.rehabilitasyonkitaplari.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 
5. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü
Bu kuralların uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR