DİKKAT GELİŞTİRME SETİ 3. SINIF
DİKKAT GELİŞTİRME SETİ 3. SINIF

DİKKAT GELİŞTİRME SETİ 3. SINIF (RHB5251)

Marka : Yuka Kids
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)
₺35,18 'den başlayan taksitlerle
DİKKAT GELİŞTİRME SETİ 3. SINIF
 

Dikkat geliştirme seti (Dikkat Akademisi Serisi)
 

3 kitap, her kitap 156 sayfa
 

Toplam: 468 sayfa
 

Tamamı renkli ve resimli. Dikkat ve Hafıza Güçlendirici Egzersizler...
 

Kitapların en önemli özelliği, her sayfada iki farklı alıştırmanın yer almasıdır. Temel alıştırma görsellerle zenginleştirilmiş ve sayfanın bütününe yayılmıştır. İkinci alıştırma ise, her sayfanın alt kısmındaki renkli şeridin içinde yer almakta; bilişsel gelişimi ve okul derslerini destekleyici özelliğe sahiptir.

Özellikle televizyon, PC oyunları gibi ve diğer olumsuz çevre koşullarından dolayı oluşan dikkat eksikliği ile çeşitli etkenlerden kaynaklanan öğrenme sorunlarını azaltmayı hedeflemektedir. Böylece çocuklar var olan gerçek potansiyellerini ortaya koyabilme olanağına sahip olacaklardır.

Kitaplar yatay olarak tasarlandığı için kullanımı oldukça kolaydır. Alıştırmaları büyük bir keyifle yapacak olan çocuk, hem birçok bilgiyi hem de bilgiye ulaşmanın yolunu öğrenerek gelişecektir. Kesintisiz ve kalıcı öğrenmeyi amaçlayan setlerimizin genel yararlarını şu kavramlarla özetleyebiliriz:

Görsel Dikkat - Aritmetik dikkat - Motor Dikkat - İşitsel Dikkat - Muhakeme - İlişkilendirme - Hafıza - IQ - Konsantrasyon - Motivasyon


Birinci hamur kağıt, lüks baskı.

Tamamı renkli ve resimli. Dikkat ve Hafıza

Güçlendirici Egzersizler...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR