SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM
SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM
SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM
SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM

SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM (RHB2291)

Fiyat : ₺764,00(KDV Dahil)
₺89,59 'den başlayan taksitlerle

SÜPER DOKTOR OBUR KÖPEĞİM

Yoo, hayır! Sam'in köpeği Rex-Ray; ev ödevi, çorap, tavşanlı terlik ve oyuncak kemik gibi yememesi gereken bir şeyler yemiş. Oyuncular, bunları çıkararak onu iyileştirmeye çalışacak. 

Köpeğin ağzına çılgın parçalardan birini bırakın ve mıknatıslı Köpek-o-skopu kullanarak bu parçayı karnının içinde ilerleterek kuyruğunun ucundan çıkarmaya çalışın. Bu sırada "biiip”lenmemeye dikkat edin! Çılgın parça Rex-Ray’in karnından düşerse ve "biip”lenirseniz sıranız sona erer. Başarıyla çıkarılan her parça bir puan sayılır ve en çok puanı toplayan oyuncu oyunu kazanır. 
Eğlenceli ses efektleriyle oyun boyunca eğlence hiç eksik olmayacak. Havlama ve gaz çıkarma sesleri duymak için köpeğin burnunu basılı tutun. Süper Doktor Obur Köpeğim oyunu, 6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye veya tatil eğlencesi seçeneği... 


İçindekiler: oyun ünitesi ve mıknatıslı Köpek-o-skop, 8 plastik çılgın parça, oyun kılavuzu.


BİR VETERİNERMİŞ GİBİ DAVRANIN: Süper Doktor Obur Köpeğim, klasik Süper Doktor oyununa yeni bir tarz katıyor. Sam’in köpeği Rex-Ray, yememesi gereken şeyler yedi ve oyuncuların bunları karnından çıkarması gerekiyor.

REX-RAY’İ İYİLEŞTİRİN: Oyuncular, Köpek-o-skopu kullanarak plastik parçayı köpek Rex-Ray’in karnı boyunca ilerletip düşürmeden kuyruk ucuna getirmeye çalışıyor.

"BİİİP”LENMEMEYE DİKKAT EDİN: Oyuncu yoldan ayrılırsa ve "biiip” sesi duyulursa çılgın parça düşer. Parça düşerse oyuncunun sırası sona erer. Parçayı başarıyla çıkarırsa köpek rahatlayarak gaz çıkarır veya havlar.

KOMİK SESLER: Süper Doktor Obur Köpeğim oyunu, komik ses efektleri içerir. Havlama, karın guruldaması ve gaz çıkarma gibi eğlenceli sesler duymak için köpeğin burnuna basın.

EĞLENCELİ ÇOCUK OYUNU: Süper Doktor Obur Köpeğim kutu oyunu, çocuğunuzun oyun günleri veya yağmurlu günlerde geçirebileceği eğlenceli saatler için harika bir seçimdir. 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir hediye olabilir.


Tek paket ölçüsü: 4 x 40 x 25 cm
Net ağırlık: 0,600


6 yaş ve üzeri içindir.
 2 veya daha fazla oyuncuyla oynanır.


 2 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır. (Demo piller kutuya dahildir.)
 Uyarı: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. 
 Köpek-o-skop mıknatıslıdır.