Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM
Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM
Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM
Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM

Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM (RHB1691)

Marka : Q BEBEK
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
₺5,28 'den başlayan taksitlerle
Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM

 

 

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır.

Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

 

 
 
 
Q BEBEK DAVRANIŞ GELİŞİM KARTLARIM KULLANIM
 
 
 

Q Bebek Davranış Gelişim Kartlarım 18 ay ve üstü bebek ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.

Setimizde toplam 32 kalın karton kart illüstrasyon vardır. 16 adet doğru davranış, 16 adette yanlış davranış resmedilmiştir.

Setimizde Aile, Sosyal çevre, paylaşım, arkadaşlık, trafik, özbakım, kardeş sevgisi, güvenlik kuralları, saygı, uyku, yemek, yardımlaşma vb. gibi hayatın içinden birçok sosyal duruma ait Doğru Davranışların yanlışları da gösterilerek çocukta Doğru Davranışı pekiştirmenin ve kalıcılığının sağlanması hedeflenmiştir.

Kartların kullanımına istenilen kart ile başlayabilirsiniz.Kartların kullanımında öncelikle yanlış davranışa ait resmin gösterilerek bu davranışın neden yanlış olduğu konusunda konuşulması ve sonrasında doğru davranışa ait resmin gösterilerek bu konuda konuşularak davranışın pekiştirilmesi hedeflenir. Farklı zamanlarda yapacağınız çalışmalar ile de doğru davranışın yerleşmesini sağlayabilirsiniz.

Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından kendine zarar verecek şekilde ağıza alınmasına ve kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.


Q Bebek Davranış Gelişim Kartlarım
 ailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.