MANYETİK ZEKA OYUNLARI
MANYETİK ZEKA OYUNLARI

MANYETİK ZEKA OYUNLARI (RHB3745)

Marka : Yuka Kids
Fiyat : ₺250,00
₺29,32 'den başlayan taksitlerle

MANYETİK ZEKA OYUNLARI
 

Dikkat ile başarı arasında güçlü bir bağ vardır. Dikkatli olmayan öğrenemez, öğrenmeyen ise başarılı olamaz. Okul yaşamındaki başarısızlığın önemli bir nedeni dikkatsizliktir. Öğrenilen bilgi ve yaşantıların bellekteki kalıcılık düzeyi ile dikkat arasında da önemli bir ilişki vardır.

 

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, insanlar beyin potansiyelinin sadece bir kısmını kullanabilmektedirler. Çalışmanın yoğunluğuna bağlı olarak beynimizin daha büyük bir kısmını kullanabiliriz.

 

Bu sebeple yaşamın ilk yıllarında çocuğun beynini geliştiren egzersizlere ve oyunlara sıkça yer verilmelidir. Bu setteki çalışmalar, çocuğunuzun beynindeki milyarlarca nöronu aktif hale getirerek zihnin gelişmesini ve sağ beynin daha etkin kullanılmasını sağlıyor.

 

Tangram parçalarıyla çocuğun daha çok şekil üretmesini sağlayın. Farklı sudoku örnekleri yaparak çocuğun sol beyninin gelişmesine katkı sağlayın.

 

Sayfaları keserek kutunun manyetik kısmına bırakarak eğlenceli hale getirin. Dilerseniz sayfaları kesmeden de kullanabilirsiniz.

 

Adı: : Manyetik Zeka Oyunları

 

Manyetik parça: 50 adet

 

Kitap sayfa Sayısı: 40

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR